Pro firmy

Řemeslem proti stresu firmám na míru

Chcete zaměstnancům zařídit zajímavý benefit? Zkuste dílny řemesel. Budou vás bolet ruce, ale hlava bude čistá. Prevence vyhoření jako hrom!

5x proč

  • protože řemeslo a fyzická práce pomáhá od stresu

  • protože se něco nového naučíte a posunete se z komfortní zóny

  • protože si něco krásného a užitečného odvezete

  • protože to přináší radost ze sebe samého a ze společné tvorby

  • protože si to zasloužíte

Víme jak náročné pracovní prostředí umí zatěžovat hlavu. Je důležité najít protiváhu, která nás udrží svěží a pomůže nám najít zdroje energie. Každý potřebuje odpočinek a smysluplnou činnost, aby se udržel výkonný. My vám přinášíme kurzy práce se dřevem, které pomáhají od pracovního stresu. Na kurzu nasměrujete svou energii do fyzické práce, do rukou a do tvoření. Vyčistíte si hlavu od složitých myšlenek. Pod odborným vedením proniknete do umění používání nástrojů a opracování dřeva a vyrobíte si krásné a užitečné věci.

Náplň kurzů může být různá. Buď sáhnete do nabídky našich otevřených kurzů, nebo vám připravíme produkt na míru. Záleží na vašich ambicích. Kurzy zvládnou muži i ženy bez přípravy.

Délka  kurzů záleží na dohodě. Začínáme na půl dni a pokračujeme ke dvěma až třem dnům plným aktivního odpočinku a práci ve dřevě.

Dílnu umíme přivést téměř kamkoliv. Stačí vetší místnost v penzionu nebo hotelu, v létě altán v přírodě nebo terasa. Pokud si nejste jisti, pomůžeme vám s výběrem. Součástí dílny je veškeré vybavení pro práci, nástroje a materiál.

Ozvěte se, rádi vám poradíme.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
kurzy
tečka
Napište nám
tečka