Kovárna s Martinou a Dřevořezba s Joškou (na kurzu již není místo)

Datum konání
25.09.2015 - 27.09.2015

Místo konání
Lom Na hřebenech

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Cena kurzu2700,- Kč /osoba

Přihláška zde

Na kurzu již není místo.

Připravili jsme dva kurzy v jednom víkendu Kovárnu a Řezbárnu.

Umělecká kovářka Martina Kamenka Turečková vás zavede do tajů pekelné výhně a zvuku kovadliny. Pod jejím vedením si ukováte ušlechtilý šperk, náramek. Pod vedením Jošky Šebesty si osvojíte práci s dlátem, hoblíkem a pilou a vyrobíte se mísu na ovoce, ušatou misku okřín, nebo hru kalaha.

obrázek 1    IMG_3336

To všechno na místě, kde máte chuť zůstat. Lom na hřebenech je kousek od Lipnice nad Sázavou s romantickým hradem. Samotná dílna a ubytování bude přímo na břehu zatopeného lomu. Kamenná budova skvěle navržená J. Vaculíkem v 70 letech, patří mezi skvosty „organické“ architektury a neztratila nic ze svého genia loci ani v současnosti. Jednou z večerních lahůdek je i sauna s koupáním v lomové vodě.

lipnice-img1    

Kurz začíná v pátek 18:00 večeří. Přijeďte klidně i dříve, abyste se stihli v klidu ubytovat a užít si začátek víkendu.

Končit budeme v neděli ve 14:00.

Na kurzu je maximálně 15 míst dohromady v obou řemeslných dílnách.

Cena kurzu2700,- Kč /osoba. Místo v dílnách můžete v rámci rodiny střídat. V ceně je veškerý materiál, dřevo, železo, nářadí a nástroje na práci. Pokud sebou berete rodinu, tak ostatní platí pochopitelně jenom ubytování a stravu.

V ceně kurzu není ubytování a strava, tu si platí na místě každý zvlášť. Ubytování s plnou penzí: 440,-dospělí za den, 340,-/ díte 3-12 let za den. Ceny jsou zde

Ubytování a strava: V dřevěných chatkách s postelemi a povlečením. Na chatkách je elektřina, ale hodí se baterka nebo čelovka. Budeme mít k dispozici celé středisko, takže sebou můžete bez obav vzít celou rodinu. Strava je zajištěná v prostorné kamenné budově.

Co vzít sebou: Do dílny si vezměte starší věci. Kvůli jiskrám z výhně a tak. Škoda je goretexu a softšélu. Starší rifle, nebo montérky se hodí víc. Ošuntělá mikina je taky dobrá.

web kovářkaweb miska a kovy

Označeno v

Datum konání
25.09.2015 - 27.09.2015

Místo konání
Lom Na hřebenech

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Reference

Fotogalerie

prohlédněte si nabídku kurzů

kurzy
tečka
Napište nám
tečka